Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a véleményetek a házasságról?

Mi a véleményetek a házasságról?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok le a saját véleményeteket erről a témáról :) egy 20 oldalas beadandó dolgozatomhoz kellene!


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2010. nov. 20. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Természetellenes :)

N25

2010. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

természetesen értelmes válaszokat vártam :)

de ha Te ezt annak szántad. akkor örülök veled!

2010. nov. 20. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen komolyan gondoltam, csak most nincs kedvem kifejteni, mert felesleges. Csak a véleményem írtam. :)
2010. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sem vagyok a híve:)
2010. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én - bár házas vagyok, nem látom igazából az értelmét. Talán hagyományőrzés céljából? Hisz manapság már senki gyerekét nem csúfolják a suliban, ha a szülei nem házasok. Manapság már kb. ugyanannyi házasságban született gyerekek száma, mint azon kívül. Egyébként pedig mi értelme, de komolyan?
2010. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Komoly, felelősségteljes dolog.

Nekem egyfajta biztonság érzetet ad,hogy tartozom valakihez hivatalosan is.

Szerintem jó dolog csak az a baj,hogy sokan komolytalanul állnak hozzá,pedig egy életre szólónak kell lennie,mert máshogy semmit sem ér.

2010. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maga az, hogy "házasnak lenni" semmit nem jelent. Ha viszont ott van az esküvő, az mindig egy emlék, egy csoda marad, amikor a föld felett lebegtél és igazán boldog voltál. Akkor is, ha utána elváltok, akkor is, ha boldogan éltek, míg meg nem haltok. Ha ránéz valaki az esküvői képre, azt látja, hogy ott áll a világ legszebb nője, és akkor te is úgy érzed magad *.*

Jó, kicsit habos-babos rózsaszín lett, de ilyen hangulatom van... Amúgy nem akarok házasságot kötni, nekem az olyan túl végleges, pedig tudom, hogy nem jelent semmit... Másrészt meg olyan ciki lehet kérni a házassági szerződést, h ne vihesse el váláskor a cuccaim felét XD

2010. nov. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam!Köszönöm!


Hiszen mindenkinek annyira más a véleménye a mai világban. így nem túl könnyű üllőre jutni ebbe a témában, hogy most érdemes megházasodni vagy sem :)

De a vélemények itt is nagyon megoszlanak és köszönöm a válaszolóknak!

2010. nov. 21. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!