Energia: Mi,
Erugalmas, Ehelyzet, Emozgási, Ebelsö <-- képletek
Teljesitémény: futo, sülyadó, magasugró
képletek
Nem találom egyszerüen leirva sehol :S valaki aki fizikábol jo letudná ezeket irni?? Nagyon szépen köszönöm
2010. nov. 15. 14:27
1/2 anonim válasza:
függvénytáblázatban benne vannak
kettőt azért leírok: E.helyz=m*g*h, Emozg=1/2*m*v^2
2/2 A kérdező kommentje:
áhhám, tényleg ! köszi a helpet !
2010. nov. 15. 14:37