Fizikai törvények, képletek?


Energia: Mi,

Erugalmas, Ehelyzet, Emozgási, Ebelsö <-- képletek


Teljesitémény: futo, sülyadó, magasugró

képletek


Nem találom egyszerüen leirva sehol :S valaki aki fizikábol jo letudná ezeket irni?? Nagyon szépen köszönöm


2010. nov. 15. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

függvénytáblázatban benne vannak

kettőt azért leírok: E.helyz=m*g*h, Emozg=1/2*m*v^2

2010. nov. 15. 14:36
 2/2 A kérdező kommentje:
áhhám, tényleg ! köszi a helpet !
2010. nov. 15. 14:37