abcd négyjegyű, abc, bcd háromjegyű, ab, bc, cd kétjegyű számok!nov. 19. 16:31
1/1 anonim válasza:
1100a + 110b + 11c + d = 2024
100a+ 10b + c + 1 / 11 d = 184
a = 1, b = 8, c = 4, d = 0
n = 1024
m + 2 = 144