Mi a megoldása ennek a feladványnak, és miért?

[link]
szept. 9. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

C


5 - 4 = 1

7 - 5 = 2

2 / 1 = 2


19 - 11 = 8

35 - 19 = 16

16 / 8 = 2

tehát soronként a szabály: a harmadik és a második szám különbsége a duplája a második és az első szám különbségének


Ebből következve:

131 - 67 = 64

64 * 2 = 128

131 + 128 = 259

szept. 9. 00:52