Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek is feleslegesek a...

Szerintetek is feleslegesek a házi feladatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek sincs semmi értelme a háziknak? Mert szerintem a nagy része fölösleges ezeknek a feladatoknak, főleg ha oldalakat adnak fel, és tulajdonképpen az életben ezt semmire nem fogom használni.

júl. 6. 11:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%

Ha a közoktatás 95%-ban nem teljesen felesleges lexikális tudásra alapozna, házi sem kellene.


Egyetemen 3 év alatt például csak egyszer volt hagyományos értelemben vett házifeladatom. A többi prezentáció, valami egyéb beadandó, vagy direkt a tantárgyhoz kapcsolódó dolog volt (pl kiválasztani egy random magánkórházat, s megnézni, hogy mennyi egy szülés, stb, hogy majd órán tudjuk őket összehasonlítani)



Bár így jobban meggondolva a matek tudásomon nem segített az, hogy fel volt hagyva naponta 20 feladat, meg hetente 10-15 teljes érettségi tétel. Amiket ha rosszul csináltam meg, csak megfélemlítést és megalázást kaptam...

Vagy magyarból a verselemzéseim is pont ugyanarra a kaptafára épültek mindig, függetlenül attól, hogy hányat csináltam.

júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
IGEN
júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!