Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek is feleslegesek a...

Szerintetek is feleslegesek a házi feladatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek sincs semmi értelme a háziknak? Mert szerintem a nagy része fölösleges ezeknek a feladatoknak, főleg ha oldalakat adnak fel, és tulajdonképpen az életben ezt semmire nem fogom használni.

júl. 6. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Aki nem akar tanulni, annak felesleges...


Aki kezdeni akar valamit az életével (intellektuális téren), az belátja, mi a funkciója.

júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ki akar tanulni? A 8 általános ami fontos hogy megtanulj írni olvasni számolni de aztán csak bonyolítják a hülyesékeiket. Mondjuk ha valaki 9-5 ben akar szakmát végezni annak tökéletes.
júl. 6. 11:13
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt értem miről beszélsz, de sajnos 8 altalanossal nem vesznek fel sehova dolgozni, élni pedig kell valamiből.

A házi feladatnak azért van értelme, hogy gyakorold át újra az órán vett anyagokat. (Ezeknek nagy százaléka valóban felesleges, de ez ellen nem lehet tenni sajnos.)

júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát ja de mondjuk attól senki nem hagyja abba 8. után csak onnantól felesleges kb
júl. 6. 11:45
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem felesleges a házi feladat, csak a legtöbb tanár nem jól használja. A lényege az, hogy azon keresztül tudod magad ellenőrizni, hogy az órán leadott anyagot mennyire sikerült megértened, illetve abból hogyan tudsz építkezni (másabb vagy összetettebb feladatokat meg tudsz-e oldani).


Persze akinek elég annyi tudás, hogy éppen ne legyen nevezhető analfabétának, annak teljesen felesleges.

júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, 3!

A kommentjeiből kiderül, milyen is a Kérdező attitűdje!


Fogalma sincs miről beszélsz, ne fáradj... ő okosba, fusiba, kéz alatt akarja megoldani a dolgot, tudod, csókosként... Nem érdemes rá érdemben energiát pazarolni, a kérdése után még csak-csak, kommentjei után kiderül, egyáltalán nem tárgyalóképes.

júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a véleménye én ennyit mondok.
júl. 6. 12:44
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha annyira nem akarsz iskolába járni akkor nem járj! De aztán ne rinyálj, hogy csak minimálbért keresek majd!


Szerinted felesleges a házi feladat így számodra nincs értelme iskolába járni. Szerintem nagyon is fontos a házi feladat és én még inkább iskolába járok.

júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a véleménye, igazad van, de mindenkinek más az intellektuális szintje is.

Ki tárgyalóképes, ki átlagos, ki pedig közönségesen egyszerű érdemi kérdések kapcsán.

Ne feledd: a jellemed a tetteidben mutatkozik meg.

júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
36%

Szerintem a kérdezővel semmi baj.


Sőt észrevette hogy az kötelező iskolai oktatásnak igen kevés köze van ahhoz, hogy boldoguljon az életben.

A boldogulj azt jelenti, hogy olyan életet élj, amilyet szeretnél.

A tanácsom, ami nekem bevált:

Tanulj meg tanulni.

Ha tudsz tanulni, akkor mindent el tudsz sajátitani, amire csak szükséged van. Ki tudod majd válogatni a fontos dolgokat a hülyeségek közül.

Szólj ha érdekel hogy tudsz megtanulni tanulni.


De még mindig át kell törnöd az eddigi szokásokon.

A bizonyitványokat sokan sokra értékelik.

Az iskolákról is sokaknak van jó véleményük, és ha te nem sokra becsülöd az iskolákat, akkor rád fognak támadni, és azt mondják, hogy veled van a baj.

Tehát, a házi feladatokkal is az a baj, hogy értelmetlen dolgokkal foglalkoznak, de sokan ezt nem igy látják.

A tanárokkal meg az a helyzet, hogy nekik előirják, hogy mit kell csinálniuk.

És ha haza akarják vinni a fizetésüket, akkor azt KELL csinálniuk amit nekik előirtak.

júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!