2024. jan. 27. 12:41
1/1 anonim válasza:
1)
Számláló: x
Nevező: x+4
Tört: x/(x+4)
2)
Számláló: x-3
Nevező: x+7
Tört: (x-3)/(x+7)
2(x-3)/(x+7)=x/(x+4)
2(x-3)*(x+4)=x*(x+7)
....