2024. jan. 23. 19:47
1/2 anonim válasza:
1060, 1590, 1272, 1484, 1166, 1696, 1378
2/2 anonim válasza:
10c+d=6(10a+b)
1000a+100b+10c+d=100(10a+b)+6(10a+b)=106(10a+b)
Innen látszik, hogy minden ilyen szám osztható 106-tal is, nem csak 53-mal.