2024. jan. 17. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

a1 = a

a2 = 1 - a

a3 = 2 - 1 = 1

a4 = 3 - 2 = 1

a5 = 4 - 3 = 1

...

2024. jan. 17. 19:11
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ki az a Csilla?
2024. jan. 17. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ez a baj a Csillákkal. Csak a baj van velük. xd
2024. jan. 17. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyar tanár vagyok, a megfogalmazással van baj. A számok számából vonja ki az eddig leírt számok összegét (az összeset vagy az előzőt?)? Van a számoknak száma? Ez figura etymologicának jó, matekpéldának nem. Kérdezzétek meg a tanárt, hogy mire gondolt a költő.
2024. jan. 17. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Magyartanárként miért válaszolsz matematikai kérdésekre?


Ezzel a problémával semmi baj nincs.

2024. jan. 18. 04:02
 6/8 anonim ***** válasza:
5, Mert a szöveges rész az én szakterületem, a megfogalmazása nem egyértelmű és nem is helyes, jeleztem, hogy a feladat megoldása így nem lehetséges. Te is gondold át fiacskám, hogy hogyan fogalmazol, mert a kötözködés nagyon megy, az egyértelmű kommunikáció kevésbé. "Ezzel a problémával nincsen semmi baj." Na, gondolkozz el ezen! Ha pedig tényleg úgy gondolod, hogy a feladat egyértelműen megoldható, akkor írd le a megoldást!
2024. jan. 18. 06:19
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

#1-ben le van írva a megoldás.

2024. jan. 18. 08:13
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Ki a fiacskád?

2024. jan. 18. 08:14