Leírná valaki a megoldást?


Ezek a feladatok:

(8/√7+√3 + 12/√7-√3) * (5√7-√3)=


(8/√5+3 - 20/√5-3 - 4/√5-2) * (13+√5)=


(3√32-√8+2√48+√12+5√3)(√242+2√8-√50-√27-√12)=


Nos remélem valaki tudja a megoldást:) és megosztja velem^^


2010. okt. 10. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
(8/√7+√3 + 12/√7-√3) * (5√7-√3)= 100- (20√21)/7
2010. okt. 10. 16:26
 2/4 A kérdező kommentje:
és a többi?:D
2010. okt. 10. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első megoldása

(5√7+√3)(5√7-√3)= 172


Dolgozzál egy kicsit te is. :-)))

2010. okt. 11. 04:32
 4/4 A kérdező kommentje:
aztsem tudom, hogy kezdjem el és ma írtunk belőle 1 számot se tudtam^^
2010. okt. 11. 15:30