2023. máj. 13. 15:34
1/4 anonim válasza:
Persze, hol akadtál el benne? Nem sikerül 2 számot összeszorozni?
2/4 anonim válasza:
Az átlagos gyorsulás a sebességkülönbség és az idő hányadosa.
(36-20)/8 = 16/8 = 2m/s^2
3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2023. máj. 13. 20:28
4/4 anonim válasza:
#2 Ha már átlagos gyorsulást írtál, akkor indokolhatnád az "átlagos" létjogosultságát. (Én értem, a kérdező minden bizonnyal nem, és a feladat sem utal rá).