2023. ápr. 16. 20:59
11/20 A kérdező kommentje:
Na takarodj
2023. ápr. 17. 12:04
12/20 anonim válasza:
Sejtettem. Sok sikert a vizsgádhoz.
13/20 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy :D nem en vizsgazokxd jo is lenne meg suliba jarni xd megyek.ejszakara dolgozni,leirtam erthetoen hogy az ismerosom megkert ra hogy segitsek mert semmi ideje nincs
2023. ápr. 17. 12:13
14/20 anonim válasza:
Majd "ismerősöd" kerít rá időt.
15/20 A kérdező kommentje:
Okoska
2023. ápr. 17. 12:32
16/20 anonim válasza:
Én már leérettségiztem jó 20 éve, kisfiam.
17/20 A kérdező kommentje:
Akkor legyel magadra buszke xd
En meg 30eve na akkor?
2023. ápr. 17. 14:23
18/20 anonim válasza:
Édes istenem... Ez a vita minden egyes ilyen kérdésnél elhangzik. Ha a kérdező nem akarja megtanulni, akkor úgy se fogja, ha itt hőbörög mindenki, ha meg már nem akarja, akkor minek kitolni vele, miért jó az, ha valakinek kellemetlen?
Tehát:
T=30 min= 1800 s
_________________
T, f, ω, v, a_cp=??
A T periódusidő meg van adva, az 1800 s, az f fordulatszám ennek a reciproka, f=1/1800 1/s, az ω szöggyorsulásra ω=2π/T~3,4906 1/s, a v kerületi sebességre v=r*ω~0,4712 m/s, az a_cp centripetális gyorsulásra a_cp=ω^2*r~1,6449*10^-3 m/s^2.
Most komolyan, ezt volt olyan nehéz megírni szerencsétlen kérdezőnek? Az alatt az idő alatt, míg hőbörögtetek, vitatkoztatok, simán le lehetett volna ezt írni.
19/20 anonim válasza:
szöggyorsulás=szögsebesség, bocsi, elírtam.
20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a normális választ és persze a segítséget! Látom vannak még kedves emberek is
2023. ápr. 18. 00:32