fogalmam sincs, hogyan kéne elindulni ezzel2023. febr. 18. 20:55
1/2 anonim válasza:
v-a*t=0 => t=v/a (az idő a megállásig)
100=vt-a/2*t^2=v^2a-a/2*v^2/a^2=v^2/(2a)
A vonat útja: v*t=v^2/a=200
100m-re lesz a vonat a kocsitól.