fogalmam sincs, hogyan kéne elindulni ezzel
2023. febr. 18. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

v-a*t=0 => t=v/a (az idő a megállásig)

100=vt-a/2*t^2=v^2a-a/2*v^2/a^2=v^2/(2a)


A vonat útja: v*t=v^2/a=200


100m-re lesz a vonat a kocsitól.

2023. febr. 18. 21:08
 2/2 anonim válasza:
Csak tanulj, gyerek!
2024. jan. 27. 11:28