2023. jan. 10. 17:02
1/2 anonim válasza:
C az A O-ra vonatkozó tükörképe, így C=2*O-A
A a B O-ra vonatkozó tükörképe, így D:=2*O-B
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2023. jan. 10. 19:39