A történhet érték csak a négyzetes részéhez nem tudok hozzányulni

#matematika #matematika felvételi #Törtek a négyzeten #1-(-½)²
2023. jan. 8. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1-(1²/2²)

=1-(1/4)

=3/4

2023. jan. 8. 12:43
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Így megy?


1-[(-½)*(-½)]=?

2023. jan. 8. 12:45