2022. dec. 13. 16:37
1/1 anonim válasza:
Egyensúlyban D(p) = S(p)
970-3p = 3p
970 = 6p
p = 161,67
Ez a p, nekünk q kell.
q = S(p) = 3*161,67 = 485
Nagyon nehéz volt :)