Ezt valaki meg tudja oldani?

[link]
2022. okt. 26. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem, az az ember még nem született meg.
2022. okt. 26. 19:14
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te negyedikes vagy? Vagy a gyereked leckéjét nem tudod megoldani? Szégyellem leírni, hogy A=C/B B=C/A C=A*B.
2022. okt. 26. 19:20