[link]

2022. júl. 14. 03:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem volna, hogy ennyire nehéz... Az úgymond "hatszög" értéke nem 15, hanem amennyi oldala van az alakzatnak. A legutolsóbál a szorzás tehát 11.
2022. júl. 15. 01:12
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a legutolsó sor helyesen így néz ki:

2 + 3 + 3 * 11

2022. júl. 15. 01:13
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

15 + 15 + 15 = 45

4 + 4 + 15 = 23

4 + 3 + 3 = 10

2 + 3 + 3 * 11 = ??


2 + 3 + 33 = 5 + 33 = 38


#7 válaszoló voltam

úgyhogy:

- szépen újra megnézegetni az ábrát újra, különösen az utolsó sort

- és most szépen felpontozzátok a választ, meg azt a 7-est is

ti itt nem rontjátok a statomat

2022. júl. 15. 22:48
 14/14 anonim ***** válasza:
39%
haljak meg, ez mindenhogyan 38 lesz, a műveleti sorrend betartva, aki nem ért vele egyet akkor az annak a szegénységi bizonyítványa, csak attól el kell venni a hozzáférést ezen kategóriához a Gyakorin, úgy, mint a 18+-os kategóriákat
2022. aug. 9. 14:26
1 2