Előre is hálás köszönet minden segítségért!
A leképezési törvényt megadták D= (1/k)+(1/t)
ill hogy D1 és D1 különbsége kell, de nem boldogulok... :D
2022. jún. 3. 16:16
1/2 anonim válasza:
Mi a gond? Minden adott. A tárgytávolságot méterben számoljuk.
D₁ - D₂ = 1/t₁ - 1/t₂.
2/2 anonim válasza:
Akkor ez jó nem?
D1 = 1/k + 1/10
D2 = 1/k + 1/.1
A kettő különbsége ennyi:
D2 - D1 = 1/.1 - 1/10 = 10 - .1 = 9.9