Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy vannak ezek a mondatok...

Hogy vannak ezek a mondatok németül?

Figyelt kérdés

-a ... gimnáziumba járok most 11.-es vagyok

-kedvenc hobbijaim a foci,számítógép de szeretek tv-zni és videó játékozni is!

-igazolt focista vagyok a szomszéd települési ifi csapatban ,minden szombaton meccsünk van!

-kedvenc tantárgyaim a matematika.német,történelem!

-a tervem az hogy érettségi után a debreceni pénzügy és számvitel szakra szeretnék járni és ott mérlegképes könyvelőnek tanulni!

-szeretek főként német-magyar chat fórumokat böngészni ahol német diákokkal írogatok!

-szeretnék egyszer német országba utazni hogy javítsam német beszédkétségemet és hogy megismerjem a német szokásokat!


ez lenne előre is köszönöm!


2010. szept. 13. 15:24
 1/1 anonim válasza:

Ich besuche die elfte Klasse, in die ...Gymnasium(gümnázium).

Mein Hobby sind Fußballspiel(fuszbállspíl) und Computerspiel aber ich sehe fern und spiele viedospiel gern.

Ich bin beglaubigter Fußballspieler in Jugendgruppen der nachbarlichen Siedlung und jeden Samstag habe ich Match.

Meine Lieblingsfächer(liblingsfehher) sind Mathe, Deutsch und Historie.

Mein Plan ist; nach dem Abitur möchte ich die finanzielle und buchhaltunge Fach in Debrecen gehen. Dort möchte ich gute Buchhalter sein. Ich besuche die Deutsche-Ungarische Chatforum gern, wo ich spreche mit vielem deutschen Schülerinen. Ich möchte in Deutschland einmal fahren, dass ich besser auf Deutsch sprechen und ich möchte die deutsche Gewohnheit auch erkennen.


Remélem tudtam segíteni!

Üdv! A

2010. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!