Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meg lehet gyorsan oldani a...

Meg lehet gyorsan oldani a házi feladatait a Tanárnőmnek?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 8. 16:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem legközelebb ne így tedd ki ide, ha kérdésed van. Elég lett volna egy fotó. Nem hiszem, hogy a tanárnő ürülni fog neki, hogy milyen szép nevű embereket tanít. Gondolom, hogy nem ti vagytok 13 évesen, de jobb vigyázni azzal, hogy mit rak ki az ember.
2022. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

@21

Tegyük azért hozzá, hogy - ugyan nem vagyok webfejlesztő, de - mondjuk egy webalkalmazást még én is ellátnék minimum egy http - hitelesítéssel vagy, ha például van mögötte egy adatbázis a regisztrált userek - nek, akkor ott az egyik oszlop a password lenne (mondjuk egy SHA függvénnyel titkosítva), s minden jogosult felhasználó személyesen tudna bejelentkezni (cookie - k és session - ök "emlékeznének" rájuk, illetve azokat használva lehetne kijelentkezni is.


De mondom, én ehhez csak nagyon - nagyon hobbi szinten értek, s a vonatkozó ismereteim is igen - igen régiek, ezért valószínűsítem, hogy ma már nem a tanárnőnek kellene ezeket a parancsfájlokat lekódolnia, hanem vannak már ilyen jellegű munkákra létrehozott alkalmazások, amikkel hamar össze lehet kattintgatni egy ilyen egyszerű webalkalmazást, s nehezen tudom elképzelni, hogy ne legyen bennük olyan funkció, amivel megvalósíthatóak az általam fentebb írtak.


Összegezve: azért illett volna kicsit odafigyelni arra, hogy jogosulatlanok ne trollkodhassanak már meg egy ilyen projektet.

2022. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!