2021. jún. 15. 15:30
1/5 anonim válasza:
2v, ha jól számolom és jól írtad fel a kérdést.
3/5 A kérdező kommentje:
2v a megoldás csak nem tudok pontosan hogy jön ki
2021. jún. 18. 19:43
4/5 anonim válasza:
f(A)-A^2=2 A^2-1-A^2=A^2-1
(A^2-1)(-v) = A^2(-v)+ v = - A^2 v + v = - i^2 v + v = 2 v
5/5 A kérdező kommentje:
Így értem, egy előjelen elcsúsztam :) köszi!
2021. jún. 21. 15:24