Zuhanórepüléskor a ragadozó madár a szárnyait hátranyilazza, így akár 150 km/h sebességgel is mozoghat rövid ideig. Mekkora ekkor a nehézségi erő teljesítménye egy 3 kg tömegű madár esetében?

Kérem ,aki tud segíteni az tud szánni rám egy kis időt! nagyon szépen megköszönném

2021. máj. 4. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
P=m*g*s/t = m*g*v = 3*9,81*41,667 = 1226,25(W)
2021. máj. 4. 14:56
 2/3 A kérdező kommentje:
de az elmozdulást honnan tudom?
2021. máj. 4. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, mennyi az elmozdulás. Nem a munkát kérdezik.
2021. máj. 4. 18:35