Kérem ,aki tud segíteni az tud szánni rám egy kis időt! nagyon szépen megköszönném2021. máj. 4. 14:12
1/3 anonim válasza:
P=m*g*s/t = m*g*v = 3*9,81*41,667 = 1226,25(W)
2/3 A kérdező kommentje:
de az elmozdulást honnan tudom?
2021. máj. 4. 17:30
3/3 anonim válasza:
Mindegy, mennyi az elmozdulás. Nem a munkát kérdezik.