2018. máj. 15. 19:22
1/1 anonim válasza:
Ha álló helyzetből indul, akkor s = g/2*t^2, tehát
W = G*s = m*g*g/2*t^2 = m*g^2*t^2/2 = … (Tessék helyettesíteni.)