#fizika #nagyon fontos nekem kérlek
2021. ápr. 13. 19:20
1/1 anonim válasza:
Fel kellene eleveníteni, hogy a feszültség az elektromos munka és az átáramló töltés hányadosa, betűkkel: U = W / Q. Átrendezve:
W = U * Q
A 200 kg tömegű test súlya 10 * 200 = 2000 N.
W = F * s, átrendezve: s = W / F