Egy téglalap egyik oldala 14cm-rel rövidebb, mint a másik. Mekkora téglalap kerülete?


2021. márc. 19. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a feladatnak nincs megoldása, legfejlebb paraméteresen oldható meg.
2021. márc. 19. 11:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi adatból végtelen sok megoldás lehet. Vagy csak egy képletet kell rá felírni?
2021. márc. 19. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
2 * (X + X+14) = K
2021. márc. 19. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
4a+28, ahol a a rövidebb oldal hossza.
2021. márc. 19. 11:50
 5/8 Hajzer Bence válasza:
19%
A téglalap területe 240 cm2.
2021. márc. 19. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: és ezt miből tudtad kiszámolni, kedves Bencuska??? :-DDD
2021. márc. 19. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ismeri mi az eredeti feladat, amit a T. Kerdező nem tudott kiirni.
2021. márc. 19. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
T=a*(a+14)=240
2021. márc. 19. 17:58