Jozsi az irodalom hazidolgozatat szamitogepes szovegszerkesztovel irta.12-es betumeret hasznalnva mind ossze masfel oldal terjedelmu lett a dolgozat.mivel ezt tul kevesnek talalta megnovelte a betumeretet 33 1/3%-kal.

Milyen meretu betukre tert at?


2021. febr. 25. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
12*4/3=16
2021. febr. 25. 17:44
 2/4 A kérdező kommentje:
1# megtudod pls magyarazni hogy, hogy kell?
2021. febr. 25. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

33 egész 1/3-dal nő, a 133 egész 1/3 százaléka ez pedig azt jelenti, hogy

(133+1/3)/100-zal szorzódik.

(133+1/3)/100=(400/3)/100=4/3

2021. febr. 25. 17:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2021. febr. 25. 18:49