Jozsi az irodalom hazidolgozatat szamitogepes szovegszerkesztovel irta.12-es betumeret hasznalnva mind ossze masfel oldal terjedelmu lett a dolgozat.mivel ezt tul kevesnek talalta megnovelte a betumeretet 33 1/3%-kal.
Milyen meretu betukre tert at?
2021. febr. 25. 17:41
2/4 A kérdező kommentje:
1# megtudod pls magyarazni hogy, hogy kell?
2021. febr. 25. 17:52
3/4 anonim válasza:
33 egész 1/3-dal nő, a 133 egész 1/3 százaléka ez pedig azt jelenti, hogy
(133+1/3)/100-zal szorzódik.
(133+1/3)/100=(400/3)/100=4/3
4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2021. febr. 25. 18:49