2021. febr. 23. 19:59
2/3 anonim válasza:
a^2 + b^2 = c^2 (c = lapátló)
a^2 + b^2 + c^2 = d^2 (d = testátló)
a,b,c = 5 természetesen.
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 24. 10:16