2021. febr. 5. 15:59
1/1 anonim válasza:
ab=55
bc=105
ca=231
----------
A három egyenletet összeszorozva: (abc)^2=1334025 =>abc=1155
c=(abc)/(ab)=21, b=(abc)/(ac)=5, a=(abc)/(bc)=11