Előre is köszönöm a segítségeket!2021. jan. 27. 18:17
1/2 anonim válasza:
a) 3x=2x+2*k*Pi vagy 3x=Pi-2x+2*k*Pi
x1=2*k*Pi vagy x2=Pi/5+2*k*Pi/5
2/2 anonim válasza:
b) ugyanúgy
c)x/2=4x+2*k*Pi vagy x/2=-4x+2*k*Pi
...
d) 5x=x+k*Pi
...