2021. jan. 21. 08:33
1/4 anonim válasza:
Ha kérdezel, akkor írd le a kérdést rendesen!
1) Nem hengert akarsz formálni?
2*r1*Pi=25 2*r2*Pi=20
r1=12,5/Pi r2=10=pi
2)
3/4 anonim válasza:
És az ilyen jellegű kérdéseidet a Közoktatás, tanfolyamok
>>> Házifeladat kérdések kategóriába tedd!
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És bocsi, hogy elírtam :3
2021. jan. 21. 10:27