2021. jan. 4. 17:20
1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek
2021. jan. 4. 17:22
2/4 anonim válasza:
f+n=31 (1)
2f+4n=124 (2)
--------------
f+n=31 (1)
f+2n=62 (2)
--------------
(2)-(1) => n=31 => f=0
3/4 anonim válasza:
31 nyúl, és nincs a ketrecben fácán
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszokat😊
2021. jan. 4. 17:27