2021. jan. 4. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek
2021. jan. 4. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

f+n=31 (1)

2f+4n=124 (2)

--------------

f+n=31 (1)

f+2n=62 (2)

--------------

(2)-(1) => n=31 => f=0

2021. jan. 4. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
31 nyúl, és nincs a ketrecben fácán
2021. jan. 4. 17:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszokat😊
2021. jan. 4. 17:27