a-hoz és b-hez is 2 fuggvényt kell ábrázolni.
Nagyon megkoszonnem a segitseget.
2020. dec. 14. 18:56
1/3 anonim válasza:
Egy darab zérushelye van: f(x)=x, g(x)=x^2
A b. feladatnak lemaradt a vége.
2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szépen! 1 és -3
2020. dec. 14. 19:06
3/3 anonim válasza:
f(x) = (x-1)*(x+3) = x^2+2x-3
g(x) = |x+1|-2