elore is koszonom :) SOS2020. nov. 16. 13:25
1/3 anonim válasza:
(17990 + 12×5500) / 74990 =
83990 / 74990 = 1,12
tehát az eredeti ár 112%-át (azaz annál 12%-kal többet) fizettünk ki összesen.
2/3 anonim válasza:
Olyan helyet keress, ahol adják kamatmentes részletre is.
3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!! 💝
2020. nov. 16. 13:43