2020. ápr. 30. 12:15
1/4 anonim válasza:
Az a1-et és az a3-at felírod úgy, mint a2.
2/4 anonim válasza:
Képlet alapján: a2=a1+d, a3=a2+d
4/4 anonim válasza:
Ja most látom, hogy mértani haladvány, bocsi.