2020. ápr. 21. 10:39
1/2 anonim válasza:
A dobókockán hat darab szám van, így az összes esetek száma 6 db.
A dobókockán lévő prímek: 2;3;5 Így a kedvező esetek száma 3 db.
A valószínűség: 3/6=1/2=0,5=50%
2/2 A kérdező kommentje:
Így csináltam, csak nemvoltam magamban biztos..
Köszönöm ! :)
2020. ápr. 21. 10:54