2020. ápr. 17. 10:08
1/2 anonim válasza:
a = 2x
b = 3x
K = 2a + 2b
T = a * b
.
2 * 2x + 2 * 3x = 50
4x + 6x = 50
10x = 50
x = 5
Ebből ki tudod számolni az oldalakat és a területet.
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. ápr. 17. 10:24