2019. nov. 28. 14:43
1/5 anonim válasza:
Amikor valaki egy kérdést kiír egy olyan feladatra, amit gyorsabban meg lehet oldani, mint kiírni a kérdést..
2/5 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légyszi.😀
2019. nov. 28. 15:29
3/5 anonim válasza:
Derékszögű háromszög, a2 + b2 = c2
x2 + (x+4)2 = 20^2
4/5 anonim válasza:
Az előző válaszban felírt egyenletet megoldva 12 és 16 a téglalap két oldala. Ha nem tudsz másodfokú egyenletet megoldani akkor a pitagoraszi számhármasok többszöröseivel is számolhatsz.
5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. nov. 28. 23:14