2020. márc. 23. 09:15
1/6 anonim válasza:
Az első számjegy x, a második 9-x, a szám 10x+(9-x)=9x+9=9(x+1).
Felcserélve a szám 10(9-x)+x=90-9x=9(10-x)
A feltétel szerint:
9(x+1)9(10-x)=2268
(x+1)(10-x)=28
.
.
.
4/6 anonim válasza:
(x+1)(10-x)=28
Ez masodfoku egyenlet? Akkor 3 es 6
5/6 anonim válasza:
Az beirja 38 xdddddd 3+8 = 11 mar az elso feltetnel bukott
6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zold kez mindenkinek
2020. márc. 23. 13:02