Mekkora a háromszög 2 befogója?


Hali, itt az ábra hozzá. [link]

A kérdés az lenne, hogy mekkora a háromszög befogója.



2020. jan. 30. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

tg(30,4)=x/a

tg(36,7)=(x+250)/a


Innen


tg(36,7)/tg(30,4)=(x+250)/x


Ezt az egyenletet kell megoldani!

2020. jan. 30. 19:22
 2/3 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Bocs, de ennek mi a frász köze van a Minecrafthoz?
2020. dec. 30. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 szerintem csak bővítette a kulcsszavakat, hogy minél több helyen "bukkanjon" fel a kérdés...
2021. jan. 27. 08:02