itt most mi az összeadás paramétere?
x2 négyzet lehet? vagy x2 szorozva 2-vel?
nem értem.
2019. okt. 16. 01:30
1/1 anonim válasza:
x1^2x2+x1x2^2=x1x2(x1+x2)=c/a(-b/a)=-bc/a^2
a=2; b=1; c=-6
(Viéte formula)