Valaki tudna benne segíteni légszíves?

2019. aug. 30. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

uborka=7/3

paradicsom=41/12

paprika=41/12-2/5

hagyma=7/3+4/15


add össze őket

2019. aug. 30. 12:53