Levezetve, ès elmagyaràzva, nagyon fontos lenne!2019. márc. 4. 16:31
1/1 anonim válasza:
Az átlagos teljesítmény a felhasznált energia osztva a közben eltelt idővel:
P = W/T = (1450*W*h)/(24*h) = 60,4 W.