Az egyik hűtőszekrèny 1,45 kwh elektromos energiàt hasznàlt fel 24 óra alatt, mekkora volt a ezalatt a hűtőszekrèny átlagos teljesítmènye?

Levezetve, ès elmagyaràzva, nagyon fontos lenne!
2019. márc. 4. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Az átlagos teljesítmény a felhasznált energia osztva a közben eltelt idővel:

P = W/T = (1450*W*h)/(24*h) = 60,4 W.

2019. márc. 4. 18:07