Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt valaki nekem lefordítja-e...

Ezt valaki nekem lefordítja-e magyarra?

Figyelt kérdés

Quinton Ramone Jackson (born June 20, 1978), also known as Rampage Jackson, is an American mixed martial artist and actor.

Jackson has appeared in Confessions of a Pit Fighter, Miss March, Bad Guys and The Midnight Meat Train, as well as an episode of The King of Queens, Jackass and Pimp My Ride. He starred in The A-Team[47] and is also set to appear in Never Surrender, Duel of Legends, and Death Warrior. He appeared in the Nike commercial, "Human Chain". Jackson also appeared on WWE Monday Night Raw on June 7, 2010 as a guest host.


2010. júl. 7. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Quinton Rqmone Jackson (szuletett Junius 20, 1978), ismert mas neven is mint Rampage Jackson, mixed martial (ezt nem tudom hogy van magyarul, ha van ra szo) muvesz es szines.

Jackson szerepelt a Confession of a pit Fighter, Miss March, Bad Guys and The Midnight Meat Train cimu filmekben, valamint a A The king of Queens, Jackass and Pimp My Ride cimu sorozatok egy reszeben. Foszereplo volt az A Team (47)-ben, es szerepje van a kovetkezo filmekben is: Never Surrender, Duel of Legends es Death Warrior.

Szerepje volt a Nike hirdetesben, "Human Chain" is.

Jackson reszt vett a WWE Monday Night Raw, 2010 Junius 7-i adasban, mint vendeg musor vezeto.

2010. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Javitas! Bocsi! Csupan gepeles hiba!

Ramone nem Rqmone

szinesz nem szines

Pit nem pit

A nem a A

2010. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!