Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adtál már vissza vizsgán...

Adtál már vissza vizsgán (szigorlaton) tételt?

Figyelt kérdés
holnap szigorlatozok élettanból és nagyon nem megy ez most nekem. tiszta para vagyok, hiába tanultam az egész egy nagy káosz. arrébb akartam tenni, de már nem tudtam. van esélyem olyat húzni, ami megy, de több az esély olyanra, ami nem. ha rosszat húzok visszaadom, mivel nincs értelme kimennem üres papírral. volt már veled ilyen? hogy élted túl? nekem ez nagy dolog, nem az egyes bánt, hanem az a szituáció, hogy megalázó meg ilyenek...
2010. jún. 3. 21:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
van egy teszt az elején, állítólag az sokat számít még ha a szóbeli nem is olyan jó. hajlamos vagyok elfelejteni a saját nevemet is. agyrém...de majd megírom holnap
2010. jún. 3. 21:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugi, nem lesz semmi baj. Jó tételt fogsz húzni. :)

Én holnap megyek, de én beíratom az egyest. Úgy volt, hogy nem jött össze a múltheti szigorlatom, most voltam a héten megint és végre sikerült. Viszont így egy tárgyból nem tudtam felkészülni, utolsó időpont, szóval megyek aláíráspótlásra beíratni az egyest. Sajnálom ez van, ez a tárgy három kredit, a szigorlattól meg a szakirányom függ. Félek én is, hogy meg fog alázni a tanár, de volt már olyan is, hogy át akartak küldeni másik szakra. Megjegyzem: semmit nem szóltam, csak jó jegyet szereztem egy olyan tárgyból, amit egy másik kar gondoz.

2010. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na mi történt?:)
2010. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát, óriási mázlim volt, nagyon jó tanárhoz kerültem és nagyon jó tételeket húztam. az elején a tesztem nagyon jó lett(szerintem könnyű volt), az sokat felhúzott a dolgon. az egyik tétel fele az nagyon nem ment, de rendes volt, javította, rávezetett a helyes megoldásra. úgyhogy négyest kaptam végül(két 4es ugye, egyik tételem 5ös a másik meg 3as). most pár nap szabadság!
2010. jún. 4. 19:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Nah látod:) Gratu:D
2010. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!