Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni 100%-ot...

Hogy lehet elérni 100%-ot érettségin, vagy bármilyen vizsgán?

Figyelt kérdés
Jó az érvelőképességem, ki tudok állni dolgok mellet, úgy gondolom minden megvan bennem ami ahhoz kell, hogy sokra vigyem, vagy aminek egy intelligens emberben meg kell lennie, mégsem tudok kitűnő dolgozatokat, vizsgákat elérni. A komolyabb szakokhoz, majdnem kitűnőnek kell lenni (jog stb..). Akinek nem sikerül, de karrierista beállítottságú, nem pedig családcentrikus és kamaszkora kezdete óta nem olyan típus, aki majd családot alapít és melózik, hanem magasabbra akar törni, az menjen vegetáljon, vagy haljon meg?
2011. okt. 8. 17:43
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
Van egy ősrégi, titkos módszer erre: tanulni, tanulni, tanulni.
2011. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

17:55


oké persze........ de pl matekban lehetetlen, hogy ne hibázzon az ember valahol, az nem csak bemagolandó elmélet

2011. okt. 8. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátomnak 99%-os lett a matek érettségije, egy hibája volt, az is azért, mert félrenézett egy eredményt. Tanulni, tanulni, tanulni.


Te meg az írásod alapján nem zseni meg karrierista vagy, hanem egyszerűen rohadt arrogáns (sejtéseim szerint a semmire, de javíts ki, ha tévedek). Persze ez csak magánvélemény.

2011. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A tudás mellett szerencse is kell hozzá.
2011. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

18:10


Igen sok szempontból igazad van, viszont van egy dolog ami megkülönböztet a többi semmire arrogánskodó embertől: PRÓBÁLOK TENNI ELLENE, de nem könnyű.

2011. okt. 8. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
pont, hogy a matekot könnyebb megírni 100%-ra. Ott ha jól csináltad nem tudnak belekötni, de pl. magyaron annyi pontot ad a tanár a fogalmazásodra amennyit kb érdemelsz illetve amilyen kedve van.
2011. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nem lehetetlen 100%-ot elérni. Nekem a matek érettségim 100% lett. Oda kell figyelni és kész.
2011. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18:10 vagyok


Hoppá, őszintén megmondom, mindenre számítottam, csak épp ilyen válaszra nem :) kellemes meglepetés volt :)


Hogy "rendes" választ is adjak:

Ha figyeltél a négy év alatt (és/vagy utolsó évben nagyon belehúzol), plusz megnézed és megoldod a régi feladatsorokat, ezen felül átnézed az érettségi felkészítő könyveket, nagy baj nem lehet :) Sok szerencsét az érettségihez!

2011. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a filozófia lett 100%, pedig az órán a tanár csak körbeadott egy a4-es lapot és kérte, hogy mindenki írja rá a kedvenc számát 1-5ig, egyébként arról mesélt, hogy milyen medvét látott a hegyekben, mikor épp Erdélyben járt.

Fakton meg együtt cigiztünk a tanárúrral, aki egy másik tanárúr volt, na mindegy.

De. Szeretni kell, amit tanulsz, és akkor tényleg nem lehetetlen. De a 100% sok, pár pontot mindenképp veszítesz.


Én pl. emelt törin 100%-os írásbelit írtam, de szóbelin vesztettem két pontot, mert '56ot húztam és nem lehet teljesen polkorrektnek lenni abban témában (nem is voltam). Magyarból is ott vesztettem két pontot, hogy volt egy helyesírási hibám, egyébként 100% lettem volna:D


A középiskola egy vicc, az érettségi meg méginkább, csak bízz magadban..

2011. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy pl matekból, órán amikor vesszük az anyagot, a tanárt látva és hallva olyannak tűnik az anyag, mintha soha nem tudnám megtanulni, aztán mikor iskolán kívül átnézem meglepően egyszerű és könnyű az egész.
2011. okt. 9. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!