Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni 100%-ot...

Hogy lehet elérni 100%-ot érettségin, vagy bármilyen vizsgán?

Figyelt kérdés
Jó az érvelőképességem, ki tudok állni dolgok mellet, úgy gondolom minden megvan bennem ami ahhoz kell, hogy sokra vigyem, vagy aminek egy intelligens emberben meg kell lennie, mégsem tudok kitűnő dolgozatokat, vizsgákat elérni. A komolyabb szakokhoz, majdnem kitűnőnek kell lenni (jog stb..). Akinek nem sikerül, de karrierista beállítottságú, nem pedig családcentrikus és kamaszkora kezdete óta nem olyan típus, aki majd családot alapít és melózik, hanem magasabbra akar törni, az menjen vegetáljon, vagy haljon meg?
2011. okt. 8. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez így van, én sem az órán figyeltem - a helyes módszer az, ha magad a saját ritmusodban és felfogásodban nézed át az anyagot. Egy tankönyv sokkal jobban meg van írva, és könnyebb belőle tanulni, mint egy tanártól.
2011. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Onallo es kritikus gondolkodas :) Nem a tankonyvet fujod, hanem alkalmazni tudod a tanultakat a valo eletben :) Nalunk legalabbis eszerint osztalyoznak :) Mennyi a dogaban a te onallo gondolatod, amit ala tudsz tamasztani forrasokkal :)
2011. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy látom még nem írta senki, de OKTV eredménnyel is ki lehet váltani 100%ra az érettségit, legalábbis én úgy tudom. De az biztos hogy felvételin max pontos vagy ha megnyered:) de ahhoz tanulni kell ám keményen vagy zseninek születni. Nem tudom hogy így van e még, de úgy emlékszem egy időben így volt.
2011. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!