Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adtál már vissza vizsgán...

Adtál már vissza vizsgán (szigorlaton) tételt?

Figyelt kérdés
holnap szigorlatozok élettanból és nagyon nem megy ez most nekem. tiszta para vagyok, hiába tanultam az egész egy nagy káosz. arrébb akartam tenni, de már nem tudtam. van esélyem olyat húzni, ami megy, de több az esély olyanra, ami nem. ha rosszat húzok visszaadom, mivel nincs értelme kimennem üres papírral. volt már veled ilyen? hogy élted túl? nekem ez nagy dolog, nem az egyes bánt, hanem az a szituáció, hogy megalázó meg ilyenek...
2010. jún. 3. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet hogy keverem, meg már régen szigorlatoztam, de akkor úgy volt hogy vissza lehetett adnia tételt, de 3as lehetett akkor a következő tételhúzás maximum érdemjegye.
2010. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ááá, ha visszaadod automatikusan karó...3 napja tiszta gyomorideg vagyok. sosem viseltem jól a vizsgákat, de ez most nagyon rossz. főleg hogy tudom a kimenetelt.
2010. jún. 3. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Élettan? Orvosira jársz? Akkor szerintem ne aggódj...a tanárok láttak már ilyet;) Nálunk konkrétan vki azért megy be, hogy kérje az egyest.
2010. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nem lehet, se vizsgán, se szigorlaton. illetve lehet, de akkor 1. :(


de ha megpróbálnád, akkor ne így: múlt héten szigorltoztam, egy srác kihúzza a 7. tételt, közli vele a TANSZÉKVEZETŐ PROF. hogy mi a tétel címe, majd a srác: "pót tételt kérek" csak lestünk, de a prof. arcát se lett volna rossz lefényképezni, mikor meghallotta ezt az "udvarias kérést"

közölte , hogy egyrészt nem lehet másikat húuni, másrészt ha szeretne, azt akkor sem így kellene bejelenti, harmadrészt meg hogy fennvannak a B vizsga időpontok jelentkezzen be, és tanulja meg a 7. tételt mert el kell neki mondani, plusz még húzni egyet :D

2010. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nekem remegni fog a kezem, sápadt leszek és szépen megmondom, hogy sajnálom, de ez nem fog menni,mert nem tudom róla érdemben beszélni.

amúgy orvosi, igen. láttam jópár embert, aki megbukni ment be, de az élettanosoktól tartok és attól rettegek hogy felkerülök a feketelistára, hogy megalázóak lesznek én meg elsüllyedek szégyenemben. áhh, tiszta agyrém!

2010. jún. 3. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

:) Nyugalom, még az is lehet, hogy jó tételt húzol;) És tudom, hogy szar érzés, ha porig aláz a tanár, de gyanítom ők se mentek át minden vizsgájukon elsőre;)

És lesz még rosszabb:D

2010. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik suli amúgy?:)
2010. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az a srác, akit én írtam az előbb, nagyon tuskó volt. ha normálisan közlöd hogy sajna nem tudod, stb, nem hiszem h szemetek lennének. nálunk megértik, ha normálisan adsz vissza tételt, mert tudják, hogy sokszor egy héten 3-4 vizsga is van, és előfordul hogy egy napra 2-ő esik.
2010. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
sote. eddig még egy vizsgám sem buktam meg, erre itt az első szigó én meg tudom, hogy a tudásom nulla. nem állt össze, mint egy szétszórt puzzle. egyszer egy vizsgán egy tanár porig alázott, holott egy szót sem szóltam egy tételemről sem(akartam én mondani, mert tudtam, de nem hagyta) és azóta attól a helyzettől rettegek. mindig ideges vagyok, de most nincs alattam a talaj(tudjátok, hogy a kettes az térdenállva is). csak beképzelem a sok marhaságot, de tényleg rosszul bírom én a vizsgákat.
2010. jún. 3. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek:) Bár még nem tartok a másodévnél:D

Először is, mikor odamész, azokra a tételekre gondolj, amiket tudsz, hátha bevonzod;)

Ha rosszat húzol, és tényleg totál semmit nem tudsz róla mondani (még a kettes is esélytelen), akkor illedelmesen mondd meg, hogy nem tudod. Ha elkezd alázni, akkor legyél erős, egyik füleden be, a másikon ki:)

És holnap írd meg az eredményt;)

Szurkolok!!

2010. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!