Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan "szúrjak ki" egy...

Hogyan "szúrjak ki" egy okost, aki mellé leülhetnék vizsgán? Nagyon nehéz a tantárgy de majd semmi hasznát nem veszem, rakás ismerősöm volt már belőle vizsgázni és sikerült nekik mert olyan mellett ültek, aki tudta az anyagot (karikázós az egész)

Figyelt kérdés
Miből látszik valakin, hogy okos és tudja az anyagot? Hová üljek, hogy nekem is sikerüljön? :S
2011. szept. 1. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy tanulj?
2011. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

az órákon nem szúrtál ki senkit aki értette az anyagot?

oké, hogy nem feltétlenül velük vizsgázol, de a sansz megvan rá

sztm egyébként ez kívülről nem látszik

a matek zh-im mind ötös lett, de ezt soha senki sem gondolta rólam:o))))

2011. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

de gondoltam arra, hogy tanuljak és személyes okokból ez nem jött össze, de nem kívánkozom megosztani veled kedves első, hogy pontosan miért is nem.

holnap lesz a vizsga, most is a kezemben a könyv de ennyi idő tutira nem elég és szeretném, ha sikerülne.

majd beülök középre és hátha kifogok valakit, aki tanult is...

2011. szept. 1. 14:22
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem ismersz senkit az évfolyamból?
2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Az okos nem fog neked segíteni. Gondolom az okos tanult, hogy átmenjen a vizsgán, és szívből utálja azokat, akik a puszta szerencsére alapozva akarnak átmenni vizsgán.

Ha nagyon nem akarsz tanulni, inkább a leleményes mellé ülj. Nála tutira van puska.

2011. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

a csoporttársaimat ismerem, de ők már voltak és így az évfolyamból azért nem sok mindenkit ismerek.

már meg ne haragudj utolsó, de én sem vagyok ám bunkó mert egész eddigi életemben évfolyamelső voltam, szóval ha nem tudsz hasznot tanácsot adni, inkább ne is írj, jó? erre nem tanultam, megvan ennek is az oka, ami az én privát bajom.

amúgy meg nem minden "okos" magának való is egyben, ilyet se mondj. köszi.

2011. szept. 1. 14:37
 7/22 anonim ***** válasza:

Aki tudja az anyagot az nem féltétlenül okos, csak volt kedve, ideje, szorgalma mittomén megtanulni az anyagot.

Gondolj csak bele, ha bemagold a jogon a jogszabályokat, még nem látod át az összefüggést és alkalmazni sem tudod, mégis simán kaphatsz ötöst, sztm relatív, hogy ki okos.

Én a Közgázon végeztem és ahogy írtam is az előbb pl a matek zh-im mindig nagyon jól sikerültek és a többivel sem volt bajom, de soha eszembe nem jutott utálni azokat akik nem tanultak.

Ez az ő dolguk, az hogy mi van a háttérben soha nem lehet tudni.

Egy csoportársam anyukája végső státiumban lévő rákos beteg volt, a vizsgákra sem akart eljönni a srác, mert nem tudott készülni, ahelyett, hogy utálkoztunk volna, rábeszéltük, egyrészt kimozdult, másrészt pedig meglett a féléve.Mindig róluk puskázott abban a félévben és?

Senkit nem érdekelt.Egyébként a gyerek átlaga alapvetően 4.6 körül volt.

Mindenkinek lehetne gondjai.

Nem vitatkozni akarok, de érdemes egy kicsit a másik helyébe képzelni magunkat.

2011. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon aranyos ez most tőled. én totál kivagyok, már érzem előre, hogy a holnapi vizsgám sem fog sikerülni pedig mindig nagyon jó tanuló voltam és imádták a tanárok az eszemet, ez a jog viszont teljesen kikészít... na mindegy, ha megbukom, hát megbukom és kész. mit tegyek?
2011. szept. 1. 15:31
 9/22 anonim ***** válasza:

TANULJ basszus. ÜLJ LE a könyv elé és tanulj.

A GYK-n nem fogod megtanulni az tény.

2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

milyen jogból vizsgázol, lehet van hozzá egy vázlatom

szóbeli vagy írásbeli?

ne kenődj el, ha tudok segítek...

2011. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!