Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan "szúrjak ki" egy...

Hogyan "szúrjak ki" egy okost, aki mellé leülhetnék vizsgán? Nagyon nehéz a tantárgy de majd semmi hasznát nem veszem, rakás ismerősöm volt már belőle vizsgázni és sikerült nekik mert olyan mellett ültek, aki tudta az anyagot (karikázós az egész)

Figyelt kérdés
Miből látszik valakin, hogy okos és tudja az anyagot? Hová üljek, hogy nekem is sikerüljön? :S
2011. szept. 1. 13:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Dehogy hihetetlen, egy szemernyi kételyem sem volt róla, hogy sikerülni fog.:o)))

Öröm, hogy végre mosolyogtál....:o)))

Azért hidd el nem vagyok olyan jó ember, néha elég keményen tudom osztani az embereket, itt is.:o)

Sok gyöngyszemmel lehet találkozni...ami a double facepalm kategória:o)))..... az emberi hülyeségnek nincsen határa, azt azért én sem hagyom szó nélkül.


Hálás ne butáskodj, saját magadra légy büszke, én nem igazán tettem semmit érted, viszont te annál többet magadért, bevágtad egy délután alatt az anyagot, felülemelkedtél a problémádon és sikerre vitted az általad kitűzött célt.:o)


Sok sikert az új tanévhez és kitartást a h@lyékhez, vannak elegen:o))))

2011. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
2011. szept. 3. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!